deal

Bursa Hasar Danışmanlık

Şirketimiz hasar yönetimi ve danışmanlık alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizde eksikliği büyük ölçüde hissedilen sigorta kapsamındaki kazalarda hak talep etme noktasında danışmanlık görevini üstlenmiştir. Kaza sonrasında ölüm, daimi sakatlık ve yaralanmalarda maddi tazminat haklarınızı inceleyip poliçedeki tazminatları ilgili sigorta şirketlerinden veya kara yolları güvence hesabından alarak hak sahibine ulaştırılmasını sağlayan, bu sonuçlandırana kadar hiçbir ücret talep etmeyen bir danışmanlık şirketidir.

Çağdaş sigortacılık hizmetlerinde birçok sigorta kuruluşu müşterilerine çok geniş haklar sağlayabilmektedir. Fakat ülkemizde yeni gelişmekte olan sigortacılık hizmetlerinde poliçe kapsamları hakkında halkımız yeteri kadar bilinçlenmiş durumda değildir. Bursa Hasar halkımızı bilinçlendirmeyi prensip edinmiş ve her türlü sigorta kapmasında oluşan zararların tasfiyesi sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir.

Özellikle ülkemiz maalesef dünyada en çok trafik kazalarının meydana geldiği ülkelerden biridir. Trafik kazaları sonucu meydana gelen ölüm, daimi sakatlık, yaralanma ve maddi hasarların tanzimi hala mümkün olabilmektedir. Bursa Hasar geçmişe yönelik olarak son 10 yıl içerisindeki trafik kazalarında meydana gelen zararları maksimum 2 ay gibi kısa bir sürede tasfiye edebilmektedir.